Центр нерухомості «М2»
Центр нерухомості «М2»
Львов
Показать телефон
Рекомендовать
Silver partner
16
Лет на рынке
1
Год на сайте
6
Риелторов
65
Объявлений
877
Рекламная
активность

О компании

Тільки актуальні обʼєкти !
Центр нерухомості «Метр квадратний» надає широкий спектр послуг на ринку нерухомості Львова та за його межами

Портфолио реализованных объектов (60)

  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    12 000 грн/мес

    Медовой Пещеры ул. (Пересады), 7

    2 комнаты
    46 / 23 / 6 м²
    этаж 3 из 4
    1 г. 1 мес. назад
    Оренда 2кім. квартири по вул. Медової Печери. Площа 45м2. Поверх 4/5ц. ЦО. Кімнати суміжно-роздільна . Є вся необхідна ПТ, меблі. В будинку Нова пошта, банкомат, до 100м - магазини, дит.майданчик, школа. Вільна з 01.04 Ціна 12000грн+КП
  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    300 $/мес

    Владимира Ивасюка ул., 42а

    2 комнаты
    50 / 20 / 15 м²
    этаж 2 из 5
    1 г. 1 мес. назад
    Оренда 1кім. + кухня вітальня по вул. Івасюка (Винники). Площа 50м2. Поверх 2/5ц. Новобудова. ІО. Наповнена всім необхідним для комфортного проживання. Без тварин категорично. Вільна з 1березня. Відео. Ціна 300$
  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    12 000 грн/мес

    Щеповая ул., 17

    1 комната
    20 / 10 / 2 м²
    этаж 2 из 10
    1 г. 3 мес. назад
    Оренда смарт-квартири, по вул. Щепова (р-н Бомби на Чорновола ) Площа 18м2. Високий перший поверх. Новобудова. Квартира обжита. Все необхідне для проживання є! Робоча зона. Підігрів підлоги на балконі. Ідеально підійде для 1 людини. Дуже малі комунальні! Деталі за телефоном! Без сп Вільна з 10.02
  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    11 000 грн/мес

    Юрия Липы ул., 16

    1 комната
    37 / 15 / 7 м²
    этаж 8 из 9
    1 г. 3 мес. назад
    Оренда 1кім. квартири по вул. Юрія Липи 16 (р-н Бомби на Чорновола) Житловий стан. Центральне опалення. Поверх 8. Є вся необхідна побутова техніка. Розглядають всіх порядних орендарів на довгий термін. Відео
  • продано
    Центр нерухомості «М2»
    87 600 $
    1 200 $/м²

    Стрийская ул., 45

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парк Боднаревка
    2 комнаты
    73 / 39 / 14 м²
    этаж 5 из 6
    1 г. 4 мес. назад
    Без Комісії для покупця!!! Продаж 2 кім. вул. Стрийська (ГалЖитлоБуд) 2 лінія. Секція 2. Площа 73м2. 5/6ц. Двохстороння. Наповнення квартири: 0-цикл, котел, радіатори, чистова стяжка, штукатурка. Здача на весну 2025р. Ціна 1200$/м2 (87600$)
  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    10 000 грн/мес

    Сянская ул., 2

    2 комнаты
    50 / 20 / 10 м²
    этаж 2 из 4
    1 г. 4 мес. назад
    Оренда 2кім. квартири по вул. Підмурна-Сянська (Добробут) Площа 55м2. Поверх 2. Суміжно-прохідна. Опалення пічне/електричне. Бойлер. Газ. Побутова техніка необхідна. Спальне місце можуть замінити, або доставити. Розглядають всіх порядних! Відео. Вільна. Ключі. Ціна 10000грн
  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    250 $/мес

    Владимира Ивасюка ул., 42

    2 комнаты
    50 / 15 / 5 м²
    этаж 2 из 5
    1 г. 5 мес. назад
    Оренда 1кім. + кухня вітальня по вул. Івасюка (Винники). Площа 50м2. Поверх 2/5ц. Новобудова. ІО. Наповнена всім необхідним для комфортного проживання. Без тварин категорично.
  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    9 000 грн/мес

    Галицкая пл., 19

    1 комната
    40 / 15 / 9 м²
    этаж 1 из 6
    1 г. 5 мес. назад
    Світло не вимикають✅ Оренда 1кім. квартири по вул. Галицька (Центр). Чистенька, гарненька квартира. Опалення двох контурний котел. Вся необхідна ПТ і меблі. Оптоволокно. Комунальні дуже малі! Розглядають порядних! Ціна 9000грн
  • сдано
    Центр нерухомості «М2»
    10 000 грн/мес

    Федьковича ул., 38

    1 комната
    35 / 10 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    1 г. 5 мес. назад
    Оренда 1кім. квартири по вул. Федьковича. Площа 35м2. Поверх 3/5ц. Житловий стан, квартира чистенька, доглянута. ЦО. Колонка на гарячу воду. Інтернет оптоволокно. Розглядають 1особу, або пару, без домашніх улюбленців.